Nasza firma Pożycz Wóz oferuje naszym klientom wynajem busów osobowych oraz dostawczych w Łodzi. Ofertę swoją kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, poprzez usługę wynajmu średnio oraz długoterminowego. Jeżeli interesuje Cię wynajem busów dla firm w Łodzi, to dobrze trafiłeś.

Nasza wypożyczalnia busów w Łodzi posiada samochody dostawcze oraz osobowe – zapoznaj się z naszą ofertą.

Wynajem busów – oferta

Wychodząc naprzeciw pytań i zapotrzebowania naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć naszą dotychczasową ofertę o wynajem busów. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez naszą firmę pojazdów, znajdziecie Państwo takie, które będą odpowiadać waszym oczekiwaniom i zapotrzebowaniu. Zapraszamy do specjalnie przygotowaną dla Państwa nową ofertą naszej firmy.

Oferowane przez nas pojazdy posiadają wszelkie potrzebne atesty bezpieczeństwa, są regularnie serwisowane oraz ubezpieczone, co sprawia, że są zgodnie z prawem polskim dopuszczone do ruchu ulicznego.

Wypożyczalnia busów dostawczych

Pierwszym rodzajem naszej nowej usługi jest funkcjonująca wypożyczalnia busów dostawczych. Są to pojazdy, które zdają się niemalże nieodzowne, kiedy należy przetransportować towar. Można je wykorzystać między innymi do przeprowadzki, dostarczenia zaopatrzenia do prowadzonego biznesu, czy na wiele innych sposobów, które uznacie Państwo za słuszne.

Jeżeli poszukujesz wynajem samochodów dostawczych, to jesteśmy przekonani, że znajdziesz w ofercie naszej firmy pojazd, który idealnie nada się do zadania, do którego go potrzebujesz.

Wypożyczalnia busów osobowych

Drugim rodzajem naszej nowej usługi jest funkcjonująca wypożyczalnia busów, a mówiąc dokładniej wynajem busów osobowych. Do Państwa dyspozycji przekazujemy zatem wynajem samochodów osobowych. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez nas samochodów, znajdziecie Państwo takie, które będą spełniać wasze wymagania, oraz oczekiwania.

Wypożyczalnia busów na potrzeby indywidualne – PożyczWóz Łódź

Chociaż nasza oferta jest przede wszystkim określana jako wynajem busów dla firm, to jednak nie zamykamy się na potrzeby klientów indywidualnych. Jeżeli nie prowadzą Państwo działalności gospodarczej, a poszukują wynajem busów dostawczych, to jak najbardziej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem samochodów dostawczych oferowany przez naszą firmę z pewnością spełni Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami, czy to telefonicznie, czy za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie w zakładce kontakt.