W aktualnej sytuacji kolosalnych podwyżek cen i czasu oczekiwania na auta coraz więcej osób decyduje się na wynajem długoterminowy samochodów. Każda wypożyczalnia samochodów oferująca długoterminowy wynajem posiada ofertę pakietów, z których zainteresowany może wybrać ten odpowiedni dla siebie. Do kogo więc skierowana jest taka oferta i co możemy na niej zyskać?

Oferta wynajmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy dla firm

Najczęstszą formą jaką dotychczas wybierali przedsiębiorcy chcący powiększyć swoją flotę było wzięcie leasingu. Zaczęło to się jednak zmieniać, gdy coraz bardziej zaczął stawać się popularny długoterminowy wynajem samochodu. Wynajem aut dotychczas kojarzył się firmom z wyjazdowymi szkoleniami pracowników i jednorazowymi dużymi kosztami jakie stawiała wybrana wypożyczalnia samochodów.  Wynajem długoterminowy samochodów jest jednak czymś zupełnie przeciwnym.

Koszty związane z taką formą użytkowania pojazdów są niskie, ale stałe i, co dodatkowo zachęca wiele przedsiębiorstw, to wypożyczalnia samochodów, jeżeli wybierzemy odpowiedni pakiet, zajmuje się takimi rzeczami jak ubezpieczenie czy serwis. Firma zobowiązana jest jedynie do terminowego płacenia za wynajem samochodu. W ofertach wypożyczalni samochodów znaleźć można zarówno samochody osobowe jak i pełną gamę samochodów dostawczych.

Wynajem długoterminowy aut dla osób prywatnych

Wynajem długoterminowy nie jest jednak skierowany tylko do właścicieli firm. Z powodzeniem na wynajem samochodów decydują się również osoby prywatne. To świetna opcja ponieważ nie ponosisz na początku, poza pierwszą ratą, żadnych kosztów. Nie ma wpłaty własnej jak przy ewentualnym kredycie na zakup samochodu.

Dodatkowo, co zachęca wiele osób, taki wynajem aut oferuje nam pełną gamę samochodów nowoczesnych czy też tych klasy premium, na które w warunkach kredytowych wiele osób prywatnych nie mogłoby sobie pozwolić. Dodatkowo wybierając odpowiednią ofertę na wynajem samochodu użytkownik nie będzie musiał się martwić o terminowe opłacenie ubezpieczenia czy serwisowanie auta.

Wynajem długoterminowy samochodów – cennik w Łodzi

Długoterminowy wynajem samochodów cieszy się dużym powodzeniem w wielu miastach w Polsce, również w Łodzi. Ceny takiego wynajmu wahają się w zależności od typu auta oraz od długości takiego wynajmu oraz floty jaką posiada dana wypożyczalnia samochodów.

Ceny dla osób prywatnych jakie przygotowała pewna łódzka wypożyczalnia samochodów:

Oferta na wynajem samochodów w Łodzi dla firm to:

Możliwości na wynajem samochodów w Łodzi są zatem szeroki, wszystko zależy tylko od oczekiwań i potrzeb przyszłego najemcy.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu długoterminowego?

Najem długoterminowy to aktualnie bardzo opłacalna forma „posiadania” samochodu zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Wypożyczalnia samochodów, która decyduje się dołączyć do takiej oferty zastąpi nas w wielu kwestiach. Podsumowując warto zdecydować się na taki wynajem auta ze względu na: 

Zapraszamy