Adres: Jagienki 30, 91-001 Łódź

E-mail: biuropw78@wp.pl

Adres: Rokicińska 142, 92-412 Łódź

Telefon: (+48) 500 692 800

OPEL INSIGNIA

Silnik: 2.0 ON

Skrzynia biegów: Automatyczna

Kategoria auta: Segment D

170 zł
1-3 dni
150 zł
4-14 dni
3100 zł
Miesiąc

Opel Insignia to popularny sedan lub kombi dostępny na rynku z wieloma wersjami silnika diesla lub z jednym z wielu benzyniaków. Ludzie kupują ten model głównie ze względu na pociągający i nowoczesny kształt, choć liczy się też i to, że jest ekonomiczny i to zwłaszcza z silnikiem 2.0 D pod maską.

Dlaczego warto wypożyczyć Opla Insignię?

Można śmiało powiedzieć, że obecnie Opel Insignia jest tym samym, czym był jego poprzednik Vectra, a ludzie wypożyczają ten model ze względu na tę akuratną atrakcyjność nadwozia, spory bagażnik i ze względu na to, że z silnikiem 2.0 D jest to opcja dostatecznie dynamiczna. Łatwo się też tym autem manewruje po parkingu tuż przed marketem, czyli samochód ten spełnia wszelkie wymogi związane z autem rodzinnym wartym wypożyczenia.

Pewna część z nas wypożyczy Opla Insignię ze względu na to, że jest to spory i praktyczny samochód, ale inni ulegną jego czarowi bezpośrednio związanym z tym jak wygląda przód tego modelu. Mowa tu o tym, że jak na Opla samochód ten jest elegancki i co równie istotne jednostka 2.0 D to dość dobra dynamika i niskie spalanie. Dlatego samochód ten to opcja dostatecznie dobra dla kogoś kto odstawił swojego rodzinnego sedana na te kilka dni do mechanika i w tym czasie potrzebuje auta zastępczego, które jest funkcjonalnym i jednocześnie stylowym.

Ile kosztuje wypożyczenie Opla Insignii?

Koszt wynajmu auta Opel Insignia uzależniony jest od ilości dni i wygląda następująco:

  • 1-3 dni: 150zł brutto za dobę
  • 4-14 dni: 130zł brutto za dobę
  • miesiąc: 3000zł brutto

Istnieje możliwość wypożyczenia auta zastępczego z OC sprawcy za 0zł – zajmujemy się wszystkimi formalnościami!