Laweta Łódź - Holowanie samochodów

Jesteśmy łódzką firmą , która od kilku lat świadczy usługi między innymi takie jak holowanie samochodów.

Nasza autolaweta jest gotowa do Państwa dyspozycji od godziny 8.00 do 20.00.

Z usługi lawety korzystamy kiedy zepsuje się nam auto lub jesteśmy uczestnikami kolizji drogowej. Transport uszkodzonego auta zwykle nie może odbyć się inaczej jak na lawecie.

Jeżeli nie posiadamy dodatkowego ubezpieczenia assistance, pojawia się problem w jaki sposób przetransportować samochód , który odmówił nam dalszej jazdy.

Nasza laweta przystosowana jest do holowania aut po kolizji. Na miejsce kolizji przyjeżdżamy jak najszybciej. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy możliwość dostarczenia auta zastępczego, aby mogli Państwo udać się w dalszą podróż.

Auto Laweta – szybki dojazd na miejsce Łódź i okolice

  • szybka i profesjonalna pomoc drogowa;
  • doświadczeni, odpowiedzialni pracownicy;
  • oferta usług dodatkowych, związanych z pomocą drogową (awaryjne odpalanie, wymiana koła itp.);
  • lawety do 7 ton ładowności i 7 metrów długości;
  • holowanie samochodów osobowych;
  • holowanie aut dostawczych;
  • holowanie pojazdów po wypadku.

Skorzystanie z profesjonalnego holowania to najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma przewiezienia uszkodzonego pojazdu do wybranego przez państwa miejsce.

Powyższa usługa związana z holowaniem pojazdów zarówno osobowych, dostawczych jak i busów, wykonywana jest przez kompetentnych i właściwie przeszkolonych pracowników.

Cena holowania ustalana jest indywidualnie i jest zależna od długości trasy (klient płaci za każdy przejechany kilometr) oraz od utrudnień przy załadunku i rozładunku pojazdu.

Kwota za kilometr spada wraz ze wzrostem odległości na jaką transport jest realizowany.

Holowanie auta z OC sprawcy PożyczWóz Łódź

Poszkodowany w kolizji drogowej nie zapłaci za usługę holowania swojego pojazdu. Usługę holowania z OC sprawcy rozliczamy bezgotówkowo bezpośrednio z firmą ubezpieczeniową.

Zgodnie z obowiązującym prawem towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy , musi pokryć wszystkie koszty związane ze szkodą czyli np. autoholowanie na terenie Łódź do 50 km oraz wynajem pojazdu zastępczego.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.